Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Рада молодих вчених

В Інституті олійних культур працює 15 наукових співробітників, які відповідають віковим та професійним вимогам молодого вченого. У 2003 році в Інституті олійних культур НААН була створена Рада молодих вчених. Зараз до складу ради молодих вчених входять:

 

Голова – Сагайдак Євгенія Олексіївна, науковий співробітник лабораторії селекції льону.

 

Заступник – Чехова Ірина Валеріївна, кандидат економічних наук з 2012 року, зав. сектору економічних досліджень.

 

Секретар ради – Литар Дмитро Михайлович, молодший науковий співробітник лабораторії масових аналізів та приладного забезпечення.

Серед молодих науковців є два кандидати наук. Кандидат економічних наук, зав. сектором економічних досліджень Чехова Ірина Валеріївна, автор 35 наукових праць. Кандидат технічних наук, завідувач науково-виробничою лабораторією механізації і полівництва Алієв Ельчин Бахтияр огли, автор 87 наукових праць та 1 патенту.

В Інституті олійних культур НААН України у 2016 році для молодих вчених було проведено лекції та дискусії на наукові теми. За 2016 рік проведено курс лекцій «Основи генетики», лекція «Стан розвитку у світі молекулярної генетики (ГМО)», Науково-методичний семінар «Застосування мінеральних добрив, заходи боротьби з хворобами та шкідниками при вирощуванні олійних культур».

Проведено конкурс з нагоди «Дня науки» на кращу наукову доповідь серед молодих науковців.

Також молоді вчені приймали активну участь у підготовці та проведені «Всеукраїнського Дня поля 2016».

На протязі 2016 року члени ради молодих вчених приймали участь у міжнародних та вітчизняних конференціях, семінарах, нарадах, симпозіумах, брифінгах, виставках та ін.