Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Новини

Виставка-конференція «Золоте гроно України 2021» (21.08.2021 р.)

 

21 серпня 2021року ІОК НААН прийняв участь у виставці-конференції «Золоте гроно України 2021». У заході взяли участь виноградарі з різних куточків України, зокрема з Херсона, Кіровограду, Черкаської, Днепропетровської, Одеської областей та інших.

У рамках конференції були презентовані доповіді науковців, селекціонерів, компаній-виробників добрив, засобів захисту рослин та живлення винограду.  Формат заходів виставки дозволив спеціалістам, фермерам та початківцям галузі виноградарства отримати максимум корисної та актуальної інформації, перейняти практичний досвід від досвідчених виробників та ознайомитись з технологічними новинками для розвитку виробництва.

Науковці ІОК НААН увійшли до складу конкурсної комісії та оцінили понад 40 зразків сортів та форм аматорської селекції столового та технічного напрямів використання.

По завершенню виставки учасники отримали нагороди в декількох номінаціях, серед яких “Найкращий технічний сорт винограду”, “Кращий зразок за величиною та народністю грона” та ін.

Сектор виноградарства  ІОК НААН був нагороджений дипломом виставки за кращий зразок білого технічного винограду (сорт Ярило селекції ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова»).