Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Новини

Шановні колеги-науковці! Запрошуємо до співпраці!

Редакція збірника наукових праць запрошує до співробітництва вчених, практичних працівників, читачів, що цікавляться проблематикою видання.

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки України № 1188 від 24 вересня 2020 р., збірник включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б» у галузі «Сільськогосподарські науки».

Журнал індексується в міжнародних наукометричних базах GoogleScholar та Іndex Copernicus

У журналі публікуються матеріали наступної тематичної спрямованості: теоретичне обґрунтування ведення селекції та рослинництва олійних культур, методи створення гібридів і сортів олійних культур, основи насінництва олійних культур, технології вирощування та переробки олійних культур, економіки виробництва та переробки олійних культур.

Для публікації статті у фаховому науковому виданні «Науково-технічний бюлетень Інституту олійних культур НААН» № 30/2021 необхідно надіслати до 1 червня 2021 року на електронну адресу відповідального секретаря Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі матеріали:

1. Електронний варіант статті.

2. Оригінал-макет статті - 1 паперовий примірник, підписаний усіма авторами із зазначенням повних імен авторів, їх контактних телефонів та е-пошти. 

Публікація безкоштовна.

Матеріали, подані без дотримання наведених вимог, до розгляду не приймаються. 

Редакція журналу «Науково-технічний бюлетень Інституту олійних культур НААН»:

вул. Інститутська, 1, селище Сонячне, Запорізький р-н, Запорізька обл., Україна, 69093 

Телефон +38 0633995818 

Електронна пошта: anna.tigova@gmail.com 

Офіційний сайт:  http://bulletin.imk.zp.ua

Ознайомитися з вимогами до оформлення