Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Новини

Золоте гроно України 2018 (16-17 серпня 2018 р.)

 

16-17 серпня 2018 року у м. Запоріжжя відбулася виставка-конференція «Золоте гроно України 2018». На конференції розглядались питання: хвороби винограду і способи боротьби з ними; нові сорти винограду та їх експорт; переробка винограду; досвід фермерів та практичні поради в галузі; інше.

В конференції взяли участь спікери з Ізраїлю, з провідних компаній: Syngenta, БТУ-Центр, Agrisol, Квадрат та ін., науковці ННЦ «ІВіВ ім.В.Є. Таїрова» і сектору виноградарства ІОК НААН та професійні виноградарі-виробники.

Співробітники сектору виноградарства були членами професійного журі з оцінювання зразків винограду представленими на конкурс «ДИВО-ВИНОГРАД». Завідувач сектору виноградарства Ласкавий В.М. провів майстер-клас «Методика визначення цукрів у ягодах винограду». Сектор виноградарства ІОК НААН нагороджений дипломом за співпрацю та активну участь у форумі «Золоте гроно України 2018».

Формат заходів виставки дозволив спеціалістам, фермерам та початківцям галузі виноградарства навчатися, спілкуватися, рекламувати свої досягнення. Учасники виставки отримали максимум корисної та актуальної інформації, перейняли  практичний досвід від досвідчених виробників та ознайомилися з технологічними новинками для розвитку виробництва, розширили базу контактів консультантів, наукових дослідників і селекціонерів.