Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Новини

АГРО-2018

 

Інститут олійних культур НААН взяв участь у ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», що проходила 6-9 червня на території НК «Експоцентр України» у м. Києві.  Це найбільша агропромислова виставка України, яка є платформою для вдосконалення виробництва та впровадження інновацій і розвитку всіх сфер агропромислового комплексу України.

Виставку відкрив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.            

В експозиції Інституту олійних культур було представлено інноваційну наукову продукцію: насіння сортів та гібридів олійних культур, рекомендації щодо вирощування та доробки насіння, наукову літературу. Проведено дегустацію рослинних олій. Були представлені: соняшникова, рижієва, сафлорова, лляна, гірчична, кунжутна та ріпакова олії. 

Виставка нашої установи викликала високий інтерес у відвідувачів.

Експозицію відвідали: перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Мартинюк Максим Петрович, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Трофімцева Ольга Василівна, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова Олена Вікторівна, Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Андронов Владислав Євгенович, Президент НААН Гадзало Ярослав Михайлович, фахівці НААН й Міністерства аграрної політики та продовольства України, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, фахівці Департаментів агропромислового розвитку України, керівники сільськогосподарських підприємств, делегації вітчизняних й іноземних науковців та товаровиробників.

 

 

 

 

7 червня Співробітники Інституту олійних культур організували та провели засідання круглого столу «Стратегія розвитку нішевих культур». 

 

         Проведено бесіди з представниками засобів масової інформації: АПК Інформ, Пропозиція, Агроном, представниками Національної академії аграрних наук України, Міністерства аграрної політики ат продовольства України, Насіннєвої асоціації України, студентами та сільгоспвиробниками відвідувачами виставки.