Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

ІОК НААН на виставці-конференції "Золоте гроно України 2019"

 

17-18 серпня 2019 року ВЦ «Козак-палац» у м. Запоріжжя відбулася виставка-конференція «Золоте гроно України 2019». На конференції обговорювались питання: сучасна селекція винограду; вплив стресу на рослини винограду, попередження та знижки його наслідків; кооперація у виноградарстві і чому вона не працює в Україні; хвороби винограду і способи боротьби з ними; вирощування та збут виноградної продукції; переробка винограду; досвід фермерів та практичні поради в галузі; інше.Кожен учасник змог знайти на виставці новинки для себе, перейняти передові знання з технології виробництва винограду.

У конференції взяли участь спікери з провідних компаній: ГС «Укрсадвинпром»,ТОВ Syngenta, ТОВ «Агрітема», НПК Квадрат та ін., науковці ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» та сектору виноградарства ІОК НААН, а також  виноградарі-виробники.

Співробітники сектору виноградарства  ІОК НААН були членами професійного журі з оцінювання зразків винограду представленими на конкурс «ДИВО-ВИНОГРАД».

Сектор виноградарства ІОК НААН нагороджений дипломом за співпрацю та активну участь у форумі «Золоте гроно України 2019».

Формат заходів виставки дозволив спеціалістам, фермерам та початківцям галузі отримати максимум корисної та актуальної інформації, перейняти  практичний досвід та ознайомитися з технологічними новинками в галузі виноградарства, розширити базу контактів наукових дослідників і селекціонерів.