Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

Круглий стіл «Наукові досягнення та перспективи досліджень науковців Запорізького регіону в аграрній галузі» (21 березня 2018 р.)

 

21.03.2018 в ІОК НААН відбувся Круглий стіл «Наукові досягнення та перспективи досліджень науковців Запорізького регіону в аграрній галузі».

Захід був присвячений 100-річчю Національної академії аграрних наук України. В засіданні прийняли участь науковці Інституту олійних культур та Запорізького національного університету.

На засіданні було зроблено наукові доповіді про досягнення науковців, які впроваджуються и мають перспективу впровадження у сільське господарство України і Запорізького регіону зокрема.

Доповідачі:

Ведмедєва К. В., в. о. заступника директора з наукової роботи ІОК НААН, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник.

Тема доповіді: «Генетичні колекції соняшнику і селекція на їх основі кондитерських і висоолеїнових гібридів»;

Лях В. О., зав. кафедри садово-паркового господарства і генетики Запорізького національного університету, професор, доктор біологічних наук.

Тема доповіді:  «Створення та використання мутантних зразків у селекції олійних культур»;

Бойка О. А., старший викладач кафедри садово-паркового господарства і генетики Запорізького національного університету, кандидат біологічних наук.

Тема доповіді: «Успадкування ознак Лунарії та напрями її використання»;

Махно Ю. О., зав. лабораторії селекції льону ІОК НААН, кандидат сільськогосподарських наук.

Тема доповіді: «Селекція льону олійного і її досягнення»;

Ласкавий В. М., зав. сектору виноградарства ІОК НААН кандидат сільськогосподарських наук.

Тема доповіді: «Вирощування винограду у запорізький області». 

Були обговорені проблеми створення та розширення вихідного селекційного матеріалу, створення та впровадження сортів і гібридів, досягнення науковців і вплив Національної академії аграрних наук України на розвиток сільського господарства у Запорізькій області.